•     Aký je predpokladaný čas dodania?


Očakávaná doba dodania je 3-7 pracovných dní. To závisí od typu objednaného výrobku a miesta doručenia. Dodacia lehota zahŕňa výrobu a odoslanie vašej objednávky. Všetky výrobky sú vyrábané na individuálnu objednávku našich zákazníkov.

  •     Môže byť objednávka zaslaná na akúkoľvek adresu?


Objednávky je možné zaslať na akúkoľvek adresu, ktorú si zákazník vyberie. Ak si nie ste istí, či je odoslanie na vašu adresu možné, kontaktujte naše oddelenie služieb zákazníkom na adrese kontakt@tinydots.pl.

  •     Ako sa objednávky odosielajú?


Všetky objednávky sa zasielajú len prostredníctvom kuriérskej služby. Po odoslaní objednávky dostanete sledovacie číslo, ktoré môžete použiť na sledovanie zásielky na webovej stránke konkrétnej kuriérskej spoločnosti.

  •     Koľko stojí doprava?


Náklady na dopravu závisia od vybraného miesta doručenia a zobrazujú sa v nákupnom košíku.

  •     Aké sú vaše zásady vrátenia tovaru?


Dávame vám možnosť vrátiť všetky výrobky do 30 kalendárnych dní od zakúpenia, ak nespĺňajú vaše požiadavky. Výrobky musia byť v pôvodnom stave bez známok používania alebo poškodenia. Upozorňujeme, že pri vrátení tovaru sa náklady na dopravu nevracajú.

  •     Budem informovaný o stave mojej objednávky?


Po odoslaní objednávky a zadaní platnej e-mailovej adresy dostanete e-mailom aktuálne informácie o stave vašej objednávky. Po odoslaní objednávky dostanete číslo na sledovanie zásielky na webovej stránke určenej kuriérskej spoločnosti.