Účel

Tinydots je skúsený tím profesionálov, ktorý vytvára jedinečné a vysoko kvalitné interiérové dekorácie, ako sú plagáty, tapety, nástenné maľby, obrazy s potlačou na plátne atď. Každý výrobok je vyrábaný ručne podľa priania zákazníka. Sme tiež platformou pre talentovaných umelcov z celého sveta, ktorí môžu predviesť svoj talent a kreativitu. Našim cieľom je, aby každý z vás mohol jednoducho, rýchlo a bezpečne premeniť svoj interiér. Každá objednávka je vyrobená na zákazku s maximálnym dôrazom na detail. Tinydots je skupina profesionálov a nadšencov, ktorí sa zameriavajú na potreby svojich klientov. Nič pre nás nie je nemožné.

Zodpovednosť

Pri tvorbe každej dekorácie sa snažíme čo najviac obmedziť alebo úplne upustiť od používania plastov. Veríme, že tieto malé zmeny prispievajú k zlepšeniu kvality života ľudí aj zvierat. Pri výrobe používame tlač na vodnej báze, ktorá je úplne bezpečná pre životné prostredie, a materiály, ktoré používame, sú recyklovateľné. Neustále sa meníme pre dobro nás všetkých.

Dôvera

V odbore výroby interiérových dekorácií pôsobíme od roku 2012 a za ten čas sme vytvorili tisíce interiérových dekorácií v mnohých krajinách sveta. Naše nadšenie pre vytváranie a dodávanie najkvalitnejších výrobkov odvtedy nepoľavilo a stále máme veľkú radosť, keď nám naši zákazníci posielajú spätnú väzbu a dekorácie, ktoré používajú vďaka Tinydots. Veríme, že nič nie je motivujúcejšie ako ich spokojnosť a pekné slovo. Každá nástenná maľba, plagát alebo obraz na plátne, rovnako ako mnoho ďalších výrobkov, je vždy vyrábaných ručne s maximálnou starostlivosťou a predovšetkým s myšlienkou, že si nás niekto na svete vybral, aby sme mu splnili jeho sny o interiérovom dizajne, a iba výrobky vynikajúcej kvality môžu také sny uskutočniť. Našim zákazníkom sme vždy k dispozícii, radi pomôžeme a poradíme s výberom dokonalého riešenia pre akýkoľvek typ interiéru.

Tím Tinydots